Paskolos būsto remontui

paskolos busto remontuiSpėjama, kad Skandinavijos šalyse neužilgo turėtų sprogti būsto paskolų bumas, todėl Lietuvoje atsiranda vis daugiau žmonių, besidominčių ką šiuo metu siūlo komerciniai bankai bei kredito unijos. Būtent šie kreditoriai skolina nekilnojamo turto įsigijimui. Tiesa, Lietuvoje paskolų gavimo sąlygos griežtesnės, nes prieš krizę sureguliuotos sąlygos iki šiol nesikeitė, o tik dar labiau griežtėjo. Norintiems gauti pinigų būsto įsigijimui, tenka atitikti daug reikalavimų. Žinoma, tai netaikoma kuomet skolinamasi būto remontui ar kitiems panašiems atvejams. Straipsnyje http://trumpa.info/vartojamieji-kreditai-ir-busto-paskolos-privalumai-skirtumai-ir-galimybes/ nurodoma, kad kai kurie žmonės būsto remontui pinigų gauna imant kreditus iš greitųjų paskolų bendrovių ar kitų įmonių.

Skolinantis būsto remontui, neretai dauguma žmonių pasirenka vartojimo paskolas, nes jas gauti yra parasčiau nei būsto paskolą, tuo labiau, kad ir sumos dažniausiai būna ne itin didelės. Vartotojai šiuo metu gali imti net ir kelių tūkstančių eurų paskolas neįkeičiant nekilnojamo turto. Tokias paskolas dabar išduoda ne tik bankai ar unijos, bet ir vartojimo kredito bendrovės, jungtinio finansavimo įmonės ar privatūs kredito teikėjai. Tiesa, privatūs kredito teikėjai privalo reikalauti nekilnojamo turto įkeitimo. Kiti kredito teikėjai dažnai skolina be turto įkeitimo, tačiau tos paskolos išduodamos tik tiems, kurie įrodo, jog gauna stabilias tvarias pajamas, kurių suma yra ganėtinai didelė.

Jeigu būsto remontui pinigų reikia ir jums, tai siūlytume pasidomėti ir vartojimo kredito teikėjų siūlomomis skolinimosi sąlygomis, nes kiekvienoje vietoje jos skirtingos. Ne paslaptis, kad bankai ir unijos skolina pigiausiai, o vartojimo kredito bendrovės – brangiausiai. Internetu vartojimo paskolą gauti gali tie, kurie nurodo pakankamą pajamų sumą. Aišku, jums nėra reikalo nurodyti neteisingą pajamų sumą, nes kredito bendrovė patikrins ar jūs nemeluojate. Svetainė http://vll.lt/greitos-paskolos-internetu-kaip-jas-gauti/ skelbia, kad vartojimo paskolų palūkanos būna skirtingos – vienos siekia kelias dešimtis procentų per metus, o kitos – vos keliolika. Tai priklauso nuo pasirinkto kredito teikėjo.

Norintiems nedidelės sumos trumpam laikotarpiui, pirmiausia siūloma pasidomėti akcijomis, kurios siūlo nemokamas paskolas trumpiems laikotarpiams. Dažniausiai leidžiama nemokamai skolintis iki 3 mėnesių terminui. Tokioms paskolos dažnai netaikomi turto įkeitimo reikalavimai.

Parašykite komentarą