Paskolų refinansavimas gali privesti ir prie prasiskolinimo

Paskolos įmokas kas mėnesį mokate vis sunkiau? Jos per didelės? Tada paskolų refinansavimas turėtų būti vienas iš pirmųjų būdų mažinant skolų naštą. Creditus.lt siūlo nevargti su didelių įmokų mokėjimu – tiesiog ieškokite kredito įstaigos, galinčios pasiūlyti refinansavimo galimybę. Tokios paskolų bendrovės noriai perima įsiskolinimus, tik svarbiausias reikalavimas – reikia visus įsipareigojimus vykdyti laiku. Taip pat vienas iš svarbiausių reikalavimų yra tai, kad asmuo nebūtų per daug skolingas – jo pajamų ir išlaidų santykis turi būti teigiamas.

paskolu refinansavimas

Paskolų refinansavimas Lietuvoje itin dažnas reiškinys.

Asmenims, kuriems trūksta pajamų kiekvieno mėnesio įsipareigojimų vykdymui, geriausia yra kreiptis į minėtas kredito įstaigas dėl refinansavimo. Taip ir elgiasi dauguma vartotojų, kurie turi skolinių įsipareigojimų kitiems kreditoriams. Pabrėžtina, kad paskolų refinansavimas darosi netgi populiaresnis už greituosius vartojimo kreditus. Pastaruosius yra paėmę itin daug žmonių ir kaip tik šiuo metu jie ieško būdų už tuos kreditus mokėti mažesnes įmokas. Kredito įstaigos, siūlančios paskolų refinansavimą, iš esmės pakeičia įsiskolinusių asmenų situaciją.

Jeigu paskolų refinansavimas atliekamas sėkmingai, tai klientas jau nebeturi kiekvieną mėsinį mokėti milžiniškų įmokų, nes kredito įstaiga dažniausiai sudaro palankesnį skolos grąžinimo grafiką. Tame grafike įprastai nurodomos mažesnės mėnesio įmokos, tačiau – jų yra daugiau, nes pasirenkamas ilgesnis laikotarpis.

Kartais paskolų refinansavimas gali privesti ir prie didesnio prasiskolinimo.

Kuomet asmenys bando savo įsipareigojimus perkelti į kitas bendroves, kartais jie netinkamai pasirenka pasiūlymus. Pavyzdžiui, jeigu norima pasinaudoti skolų refinansavimu ir pasirenkama paskola, kurios palūkanos didesnės nei turimų įsipareigojimų, tai po tokio refinansavimo asmuo įklimpsta į dar didesnes skolas, padidėja jo sumokamų palūkanų suma, didėja mėnesio įmokos ir skolas grąžinti tampa dar sunkiau.

Renkantis kredito įstaigą paskolų refinansavimui, pirmiausia siūloma rinktis tuos kreditorius, kurių paskolų palūkanos yra mažesnės nei mokamos dabar. Jeigu bus pasirenkamos dar didesnės palūkanos, tai skolos grąžinimas po refinansavimo bus dar sunkesnis. Lietuvoje yra gana daug kredito įstaigų, kurios gali perimti skolas ir tuo pačiu pasiūlyti mažesnę palūkanų normą. Tada asmuo savo skolas grąžintų lengviau nei prieš tai.

Parašykite komentarą