Plaukų priežiūros priemonės: kokias rinktis?

sampunasPlaukų priežiūros priemonių pasirinkimas šiandien yra gana didelis, tačiau svarbiausios jų yra šampūnai, kondicionieriai ir plaukų kaukės, kurias patartina naudoti bent kartą į savaitę. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausias plaukų priežiūros priemones?

Šampūnas

Geriausia rinktis tokį šampūną, kuris būtų skirtas tam tikram plaukų tipui: dažytiems, chemiškai pažeistiems plaukams, normaliems, greitai besiriebaluojantiems, ir t.t. Jei galvą plaunate kasdien, tokiu atveju rinkitės šampūną, kuris būtų tinkamas dažnam plovimui. Taip pat galite rasti įvairių gydomųjų šampūnų, kurie skirti turintiems pleiskanų. Deja, universalių šampūnų nėra: tai, kas tiks vienam šeimos nariui, nebūtinai tiks ir kitam, todėl neretai tenka rinktis atskiras plaukų priežiūros priemones.

Kondicionierius

Neretai yra manoma, kad riebiems plaukams nėra reikalingas kondicionierius ar plaukų kaukė, tačiau tai nėra tiesa. Norint, kad plaukai atrodytų puikiai, būtų sveiki ir žvilgantys, būtina naudoti kondicionierių. Notrs vis dažniau nusprendžiama rinktis šampūnus 2in1, tačiau jie dažniausiai nepakankamai drėkina plaukus, tad kondicionierių bent kartais vis tiek tenka naudoti.

Plaukų kaukė

Ji taip pat turi būti pasirenkama pagal plaukų tipą. Įvairiose specializuotose parduotuvėse tikrai visada galėsite rasti pakankamai didelį plaukų kaukių pasirinkimą, tad galėsite atrasti tinkamiausią pasirinkimą. Visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums galės patarti, kokios priemonės gali būti pačiomis tinkamiausiomis.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Kaip jau minėta anksčiau, vienas svarbiausių dalykų yra tai, koks jūsų plaukų tipas, tačiau taip pat svarbu pasidomėti, kokia yra priemonių sudėtis. Vis dažniau nusprendžiama rinktis kuo natūralesnius produktus, ir tokia galimybė pasiteisina tikrai neretais atvejais. Visai nesvarbu, ar plaukų priežiūros priemones pirksite fizinėje parduotuvėje, ar internetu, bet kuriuo atveju galėsite pasiskaityti informaciją apie siūlomų gaminių sudėtį, o jei kiltų klausimų, pardavėjai tikrai galės į juos atsakyti.

Nors neretai yra manoma, kad plaukų priežiūros priemones kas tam tikrą laikotarpį reikėtų keisti, tačiau tai tikrai nėra būtina: kai atrasite plaukams tinkamus produktus, galėsite juos pirkti dar ir dar kartą, nesibaiminant, kad tai gali pakenkti plaukams.

Parašykite komentarą