Šv. Kalėdoms besiruošiant – nepamirškite savo finansų

Paskolos SMS žinute

Kadangi dabartinė ekonominė situacija vis dar nėra labai stabili, nemaža dalis šeimų artėjant gražiausioms žiemos šventėms ima nerimauti dėl dovanų pirkimo ir savo šeimos finansinės padėties. Apskaičiuota, kad vidutiniškai gruodžio mėnesį yra išleidžiama keliais šimtai eurų daugiau nei kitais metų mėnesiais. Taigi, verta pasitelkti efektyvius taupymo sprendimus, o tuomet, jei staiga prireiktų papildomų lėšų, šį klausimą galės išspręsti paskolos SMS žinute. Pateiksime jums kelis paprastus patarimus, kurie leis artėjančias Šv. Kalėdas praleisti kur kas smagiau ir neišleidus visų savo pinigų.

Sudarykite dovanų sąrašą

Dabar yra pats metas susėsti su savo šeima ir apgalvoti, kokių dovanų norėtumėte sulaukti Šv. Kalėdų rytą. Apgalvokite ar tikrai kiekvienas pageidavimas yra vertas tokių investicijų. Galbūt galų gale suprasite, kad šiemet jums reikia kur kas praktiškesnės dovanos, kuri kainuotų mažiau? Kitas svarbus aspektas – tai biudžeto dovanoms nustatymas. Nustatykite konkrečią sumą, kurią galite skirti vienai dovanai. Tuomet orientuodamiesi į tokią sumą, galėsite lengviau pasirinkti savo biudžetą atitinkančius pirkinius.

Dovanų kuponai

Jei atliksite savo dabartinių daiktų reviziją, neabejotinai rasite įvairių dovanų kuponų, kurie gali padėti gerokai sutaupyti. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokie kuponai pasufleruoja labai įvairių ir originalių idėjų būsimoms dovanoms.

Pasirinkite tinkamą maisto prekių parduotuvę

Galbūt iki šiol visuomet būdavote linkę lankytis tik viename prekybos centre? Įprastai taip darome tuomet, kai skubame ir norime kaip įmanoma greičiau apsipirkti. Tačiau ruošiant Kūčių ir Kalėdų stalą, pasistenkite rasti tokią parduotuvę, kurioje bus taikoma daugiausiai nuolaidų. Tokiu būdu visus reikiamus maisto produktus neretai galėsite įsigyti netgi už perpus mažesnę kainą.

Nepirkite per daug

Puikiai žinome, kad kiekvienas šventes norime praleisti prie pilno vaišių stalo, tačiau lygiai taip pat akivaizdu, kad tikrai ne visus patiekalus pajėgiame suvalgyti – kad ir kiek daug svečių pakviestume. Taigi, apsiribokite tik pagrindiniais patiekalais. Tuomet bus kur kas lengviau sudaryti reikiamų maisto produktų sąrašą ir nenukrypti nuo savo tikslo.

Venkite gėrimų

Švenčių metu labai dažnai alkoholiniai gėrimai liejasi per kraštus. Tai pareikalauja didelių papildomų išlaidų. Jei nuspręsite būsimas šventes praleisti nevartojant alkoholinių gėrimų, tuomet sutaupysite gerokai daugiau nei galite įsivaizduoti.

Jei pritrūko pinigų

Ir vis dėlto, net ir tuomet, jei labai atidžiai planuojame išlaidas, galime susidurti su pinigų stygiumi. Tai gali įvykti dėl įvairių priežasčių – galbūt netikėtinai suges jūsų automobilis, o gal teks suremontuoti vieną ar kitą buityje naudojamą prietaisą. Tokiais atvejais visuomet praverčia paskolos SMS žinute. Jos suteikiamos greitai, sklandžiai ir labai palankiomis sąlygomis.

Taigi, ruošdamiesi Šv. Kalėdoms, nepamirškite apgalvoti būsimų išlaidų ir tinkamai paskirstyti savo biudžetą, kurį skirsite dovanoms, maisto ruošimui ir dekoracijoms.

Parašykite komentarą