Trumpalaikės paskolos lieknėjimui

trumpalaikes paskolos

trumpalaikes paskolos Tokios istorijos dar turbūt negirdėjote – kad kažkam būtų prireikę imti trumpalaikes paskolos tam, kad sulieknėtų! Virga labai savimi džiaugiasi, nes gali didžiuotis tikrai puikiais rezultatais. Jai pavyko atsikratyti net septyniolikos kilogramų, o papildoma motyvacija ir buvo – trumpalaikes paskolos tel arba internetu paimtos. Bet apie viską nuo pradžių.

Kaip užburtas ratas

Virga sako, kad tada, kai dar nebuvo sudaryta jokia trumpalaikės paskolos sutartis, ji buvo tiesiog patekusi į užburtą mitybos ratą. Mergina valgydavo, tada lieknėdavo, bandydavo sportuoti, atsidariusi kokius nors klipus internete, tačiau viskas visada būdavo tarsi užburtas ratas. „Paprastai sugalvodavau, kad noriu sulieknėti, tada pradėdavau save labai riboti, nevalgyti nieko skanaus, bandydavau judėti. Tačiau vis tiek jausdavausi nelaiminga, nes atrodžiau sau negraži, stora. Tada iš to liūdesio ir vėl prisivalgydavau. Ir vėl nuėjusi į šokius sėdėdavau paskutinėje eilėje, nežinodama, kada pagaliau ir aš galėsiu šokti aikštelėje kaip tos lieknos merginos, pakviesta kokio nors vaikino. Tačiau tas užburtas ratas tęsėsi gerokai ilgiau, nei tikėjausi. Aš jau ir mokyklą baigiau, ir studijas, o aš kaip negaliu sulieknėti, taip negaliu“, – pasakoja retrospektyviai Virga.

Susidarė nuomonę: brangu

Kai pasidomėjo, kiek kainuoja, jos manymu, efektyvūs sprendimai numesti svoriui, turėjo pripažinti – be trumpalaikes paskolos neišsiverstų, tai jai atrodė tikrai brangu. Tiesą sakant, ne ji pati ir sugalvojo tą mintį apie tai, kad trumpalaikes paskolos tel gali išgelbėti svorį. Tai buvo atsitiktinis pokalbis su seserimi, ir ši mestelėjo pokštą – mintį, kad tiek pinigų ji turėtų nebent jeigu ant jos būtų pasirašyta trumpalaikes paskolos sutartis. Virga sako, kad ji buvo pamačiusi keletą jai labai patraukliai atrodančių dietų – mitybos planų. Taip pat žinojo, kad būtinai turėtų lankyti tam tikras treniruotes. „Aš kažkaip supratau, kad pati to padaryti jau tiesiog nebegaliu. Nes aš neturiu tiek valios. Man reikia, kad būtų treneris, prieš kurį turėčiau tarsi atsiskaitinėti dėl savo fizinio aktyvumo. Reikia, kad būtų ir kažkas, kas kontroliuotų maistą. Be to, nieko gero iš to pigiausių produktų vartojimo, kai norisi kažko skanaus. Geriau turėti galimybes nusipirkti taip pat sveiką, skanų, tačiau brangesnį maistą. Tada nebus to noro apsiryti, nes ir taip jausiuosi maloniai besimaitinanti. Taigi, nusprendžiau, kad visiem šiems dalykams reikės pinigų, ir tų pinigų aš gausiu“, – prisimena Virga.

Dvigubi įsipareigojimai

Kaip Virga sako, tai buvo dviguba rizika – ir trumpalaikes paskolos įsipareigojimai, ir svorio numetimo planas. Tačiau šie tikslai tarsi vienas kitą generavo, stimuliavo, dėl trumpalaikės paskolos ji negalėjo apvilti savęs ir būti tų pinigų tiesiog iššvaisčiusi. Jai atrodė, kad ta būtų dvigubas pažeminimas – ir nenumesti svorio vėl, ir būti iššvaisčius tiek pinigų, ir dar pasiskolintų. Taigi, tai jau tapo gyvybės ar mirties klausimas, ir Virga plušėjo iš visų jėgų, kad tik suplonėtų.

Puikūs rezultatai

Dabar ji labai džiaugiasi, kad tada griebėsi šio naujo keisto plano ir trumpalaikes paskolos internetu, tačiau pripažįsta, kad gal ne kiekvienam rekomenduotų taip daryti. Kaip pati sako, jai trumpalaikiu paskolu palukanos nepasirodė labai baisios, tačiau kažkam kitam gal pasirodytų. „Iš tiesų, negali žinoti. Turbūt nėra to universalaus recepto, kaip numesti svorio. Aš numečiau taip, kiti gal numestų vien tik pakeitę gyvenimo partnerį, kuris jiems priverda daug riebaus maisto. Tretiems pakaktų gauti negerą pastabą iš draugų, ir susiimtų. Priklauso nuo žmogaus“, – šypsosi Virga.

Parašykite komentarą