Vakarinės suknelės pagal moters išvaizdą

Norint paskirti sau ar kitai moteriai tinkamiausią suknelę ypatingam vakarui gali būti ne taip paprasta, kadangi daugelis suknelių, kurios mums atrodo tinkamos ir gražios, deja, netinka atkreipus dėmesį į mūsų fizinius požymius.Vakarinės suknelės turi būti pasirenkamos ne tik pagal tai, kaip moteris nori atskleisti save ar kokia spalva joms patinka. Labai svarbu ypatinga dėmesį skirti moters veido bruožams, plaukų spalvai ir kitiems fiziniems būdo bruožams, kadangi jie labai dažnai nulemia, kokį rūbą deretų vilkėti.

PVakarinės suknelėsateiksime jums keletą papraščiausių patarimų, kurie gali padėti išsirinkti tinkamą vakarinę suknelę. Vakarinių suknelių galima rasti labai didelį pasirinkimą, tad norint susirasti sau tinkamiausią varianta gali užtrukti ne mažai laiko.Visgi, reikėtu atkreipti dėmesį, kad pasirinkimai egzistuoja, tik turime tam skirti laiko.

  • Turinčios labai šviesia odą turėtų vengti ypač ryškių spalvų suknelių. Pavyzdžiui – mėgstančioms nešioti geltonos spalvos rūbus šviesios odos savininkėms yra netinkamas variantas. Tačiau raudonos ir juodos spalvos suknelės ant blyškios odos sudaro gerą įspūdį, tik pastarosios neturėtų būti labai ryškios.
  • Šviesiaplaukėms moterims labiausiai tinka juodos spalvos suknelės. Su tokiomis suknelėmis jos atrodo tartum deivės. Tuo pačiu verta akcentuoti, kad juodalpaukės ar rudaplaukės rinktūsi kitokį spalvų asortimentą,nes juoda spalva joms nesuteikia gyvumo.
  • Raudonplaukėms vertėtų rinktis šviesiasnes splavas. Tokioms moterims labai tiktų rudos splavos vakarinės suknelės. Betkokiu atveju yra sunku išsirinkti tinkamiausią ir gražiausią variantą, tad nereikia nuleisti rankų ir iešoti toliau,nes kaip minėjome ankščiau – pasirinkimas egzistuoja.
  • Aukšto ūgio panelėms nepatartina dėvėti suknelių,kurios yra kelių ilgio. Tokios suknelės joms nesuteikia elegancijos. Norint atrodyti patraukliai ir elegantiskai,vertėtų rinktis trumpas arba ilgas sukneles.
  • Mažo ūgio panelėms nederėtū vilketi ilgų sunknelių, nes jos suteikia įvaizdį,kad mergina yra dar žemesnė. Jeigu jūsų figūra nėra iš pačių liekniausių, vertėtų rinktis ilgesnias sukneles.kad paslėptų kojas. Taip pat reikėtų dažniau avėti aukštakulnius,kurie ne tik suteiks jums ūgio,bet ir atrodys puikiai.
  • Reikėtų vilkint suknelę nepamiršti derinti ne tik aksesuarus,bet ir batelius . Kaip mus moko etiketo taisyklės, negalima dėvėti pedkelnių muvint batelius atvirais pirštais. Tai atrodo ne tik neestetiškai, bet atkreipia ir kitų žmonių dėmesį, kurie vėliau gali susidaryti blogą nuomonę.
  • Neretai moteris esant vėsiasniam orui renkasi megztukus,kurie atrodo ne visada taip gražiai kaip norima . Reikėtų atkreipti dėmesį,kad švarkelis atrodo daug elegantiškiau ir suteikia geresnį įvaizdį.

Vakarinės suknelės – tai drabužis, kuriuo kogero nori pasipuošti kiekviena moteris. Turėkime kantrybės surasti sau tinkamiausią variantą, kad vėliau galėtume džiaugtis rezultatu.

Parašykite komentarą