Valymo paslaugos yra vertos šiuolaikinių žmonių dėmesio

Šiandieniniai verslininkai žino, kad pradėti verslą nėra sudėtinga, tereikia idėjos ir jos įgyvendinimo plano, o visą kitą pasiekti yra įmanoma. Tačiau pradinis planas dažnai nėra išsamus, nes jame būna pamirštama pagalvoti apie mažas detales, kurių iš pradžių tiesiog neįmanoma apgalvoti.

Pavyzdžiui startuojant verslui dažnai įmonės direktorius mano, kad kurį laiką su buhalterija galės susitvarkyti pats, žinoma tai gali būti tiesa, tačiau, kuo ilgiau buhalterija nebus perduodama profesionaliai buhalterei, tuo sudėtingiau tai bus padaryti vėliau. Taip pat sudėtinga yra ir su darbuotojų samdymu, ar samdyti buhalterę ar samdytis įmonę, kuri atliks jūsų verslo buhalteriją? Sudėtingas klausimas, reikia padaryti kaštų ir naudos analizę, tačiau tokią analizę reikia daryti prieš norint samdyti bet kokį naują darbuotoją.

Pavyzdžiui, jūs pastebite, kad jūsų ofisas ar kitos verslo patalpos yra purvinos, žinoma iškarto pagalvojate apie valytoją, tačiau ar jums tikrai reikalingas darbuotojas, kuriam jūs privalėsite mokėti algą ir visus socialinius mokesčius? Yra kitas pasirinkimas samdyti profesionalias valymo paslaugas teikiančią įmonę. Tokiu atveju jūs mokėtumėte tik už tą paslaugą, kuri jums reikalinga ir neturėtumėte jokių socialinių įsipareigojimų. Ir valymo paslaugos tikrai nėra vienintelė sritis, kurioje jūs galite pritaikyti naudos ir kaštų analizę. Tai galite pritaikyti beveik visuose su jūsų veikla tiesiogiai nesusijusiuose darbuose, pavyzdžiui vietoj įmonės vairuotojo galima naudotis taksi, kurjerio ar pervežimo paslaugomis. Vietoje įmonės automobilio galite naudotis trumpalaikės nuomos automobiliais ir t.t.

Dar geriau yra tai, kad naudos ir kaštų analizę galite pritaikyti ne tik versle, o ir asmeniniame gyvenime. Imkime tą patį valymo paslaugų pavyzdį, jei jums reikia namuose tvarkytis, tačiau tam jūs turite susipirkti reikiamas valymo priemones, tuomet jums kainuos jos, taip pat sugaišite laiko jas pirkdami ir atlikdami pačius valymo darbus. Tuomet reikia paskaičiuoti, ką jūs galėtumėte nuveikti per sugaištą laiką ir galbūt pamatysite, kad valymo paslaugas teikiančią įmonę vertą pasamdyti ir jūsų būsto tvarkymui, nes ji viską atliks greičiau ir jums nereikės rūpintis valymo priemonių pirkimu. Todėl nepamirškite, prieš ką nors darydami atlikti kaštų ir naudos analizę.