Vyriški drabužiai – kaip išrinkti?

drabuziai vyramsKiekvienas vyras nori atrodyti geriausiai kaip gali atrodyti, vis dėlto dažnai tai tampa daug sunkesne užduotimi nei gali pasirodyti. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip vyriški drabužiai gali tapti jūsų sąjungininkais, norint susikurti profesionalaus ir solidaus asmens įvaizdį.

  1. Svarbiausia – dydis. Ko gero, su šia problema dažniau susiduria moterys, pasirinkdamos per trumpus sijonus ar per ankštas palaidines. Kita vertus, kasdien galima pamatyti ir dalį vyrų, apsirengusių tiek per mažais, tiek per dideliais drabužiais. Smulkesnio sudėjimo vyrai turėtų prisiminti, jog per didelis gobtuvas ir apsmukusios kelnės gal ir prideda kilogramą kitą, bet tuo pačiu užkerta kelią jūsų vyriškumui. Vietoj to vertėtų rinktis kiek daugiau prigludusias kelnes, vizualiai pridėsiančias kelis ūgio centimetrus. Tuo tarpu, tie vyrai, kuriems svarbu atrodyti smulkesniems nei yra iš tiesų, turėtų pasirinkti tamsesnį kostiumą ir prie ko derinti šviesius marškinius – toks įvaizdis leis pašalinti papildomus kilogramus.
  2. Detalių įtaka. Tinkami vyriški drabužiai sukuria puikų pagrindą, tačiau detalės paverčia jus išskirtiniu. Šalia kokybiško kostiumo, marškinių, batų bei palto nepamirškite įsigyti bent vieno iš siūlomų aksesuarų. Pavyzdžiui, diržas nėra skirtas vien patogumui, tinkamai priderintas (geriausiai prie batų) jis gali sukurti vientisą ir itin stilingą įvaizdį. Taip pat, itin populiaru nešioti kokybišką laikrodį – jis paprastai siejamas su vyriškumu. Jeigu mama dar kartą klausia, ko norite gimimo dienos proga, paminėkite būtent šią detalę. Taip pat, svarbu turėti bent keletą kokybiškų kaklaraiščių, pagyvinsiančių jūsų įvaizdį.
  3. Nepasipirkinėkite vieni. Jeigu žinote, jog stiliaus jausmas jums nėra įgimtas, nesikankinkite. Paskambinkite sesei ar merginai ir pakvieskite kartu apsipirkti. Paprastai moterys turi stipresnį stiliaus pojūtį ir gali greitai padėti atrodyti geriausiai, kaip tik galite atrodyti. Dar vienas būdas paprašyti parduotuvės konsultantės pagalbos. Ji, įvertinusi jūsų sudėjimą bei laikyseną, parinks drabužius, pabrėšiančius jūsų vyriškumą ir profesionalumą.

Taigi, drabužiai vyrams gali garantuoti tiek didesnį pasitikėjimą savimi, tiek sėkmę visose gyvenimo srityse. Svarbiausia, pasirinkite tinkamus dydžius, padėsiančius išryškinti tai, ką turite geriausio ir paslėpti trūkumus. Taip pat, atkreipti dėmesį į aksesuarus ir detales, galinčias suteikti jums unikalumo. Galiausiai, nebijokite paprašyti moterų, esančių jūsų gyvenime pagalbos. Vadovaudamiesi šiais patarimais nesunkiai atrodysite geriausiai iš visų savo pažįstamų vyrų.

Parašykite komentarą