Ar jaukumas gali būti praktiškas?

slider.ltBūstas – vieta, kuri pirmiausia siejama su jaukumu. Čia švenčiama, bendraujama su šeima ir artimaisiais, skaitoma ir užsiimama kitokia mėgstama veikla. Čia ruošiamas maistas ir valgomi skanūs patiekalai. Sakoma, visur gerai, bet namie geriausia. Ir tai skatina nusišypsoti.

O ar jaukumas gali būti praktiškas? Lankomės interneto svetainėje slider.lt ir bandome tai išsiaiškinti.

Novatoriškas požiūris. Apie jį kalbama. Ir jis turi nemažai įtakos galutiniam rezultatui – pagamintam baldui.

Norint pagaminti gerą spintą nepakanka vieno įgūdžio. Taip pat reikia įsiklausyti į klientų pageidavimus. T. y. baldininkas negali būti „užsidaręs savo kiaute“. Siekiant puikaus rezultato svarbus ne tik susikoncentravimas, ne tik išmonė, bet ir klientų poreikių perpratimas. Tik išsiaiškinus, ko tikimasi, kokie turi būti matmenys, kaip spinta turi atrodyti ir koks bus jos vidus, galima imtis darbo. Taip gaunama kokybė.

Žmonės ieško ne bet kokių baldų. Spintos išvaizda – itin reikšmingas kriterijus. Juk tai interjero dalis. Pasirinkus tinkamai kambarys tarsi atgyja, jame maloniau, ima tvyroti jaukesnė atmosfera.

Slider.lt siūlo ne tik dailų dizainą, bet ir ergonomiką, patikimumą, praktiškumą. Spintos su stumdomosiomis durimis tiesiogine žodžio prasme liaupsinamos. Kodėl? Nes jos darinėjamos itin sklandžiai. Nereikia naudoti daugybės jėgų. Sistema veikia tyliai, tad netrikdysite miegančių namiškių ramybės. Durys ne varstomos, o stumdomos, todėl sutaupoma vietos, prie spintos mažesniu atstumu galima pasidėti daiktus, nes durys jų neužkliudys.

Slider.lt dirba su technologija, kuri skirta palengvinti kasdienybę. Stiliaus ir praktiškumo derinys labai stiprus. Pradžioje klausėme, ar jaukumas gali būti praktiškas. Ar jau galime pateikti atsakymą? Taip. Tinkamai pasirinkta, kokybiškai pagaminta spinta – jaukumas ir praktiškumas, kurį lemia atidus, kruopštus ir atsakingas darbas. Jis atliekamas atsižvelgus į klientų poreikius.

Beje, slider.lt turi sprendimą ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir sandėliams, taip pat kitoms komercinėms patalpoms. Aukštos kokybės sandėliavimo spintos ypač praverčia komercinėse patalpose. Jose daiktai laikomi tvarkingai, tad šis sprendimas puikiai vertinamas. Netgi galima teigti, kad tokie baldai atitinka „Lean“ metodikos principus – darbo procesai „išgryninami“ ir rezultatas pasiekiamas efektyviau.

Ne tik namie, bet ir komercinėse patalpose slider.lt padeda palaikyti tvarką. Dėl apgalvotų sprendimų kiekvienas daiktas turi savo vietą. Ir kiekvienas žmogus kasdien džiaugiasi užsisakęs kokybišką baldą. Tokį, kuris metams bėgant išlieka funkcionalus ir patvirtina, kad praktiškumo sąvoka – ne tik teorinė.

Pasirodo, kad jaukumas ir praktiškumas labai gerai dera. Tai, kas gražu, gali džiuginti praktiškumu. O tai, kas praktiška, neprivalo stokoti dailumo. Slider.lt supranta šias tiesas ir jas pritaiko.

 

 

 

Parašykite komentarą