„Dedu“ skelbimai – nemokami ir be jokių apribojimų!

deduDaugelis interneto vartotojų reiškia priekaištus didiesiems skelbimų portalams dėl didelių reikalaujamų sumų už skelbimų talpinimą, tačiau jiems reikėtų žinoti, kad Lietuvoje yra ne viena alternatyva. Štai „Dedu“ skelbimai yra talpinami nemokamai, todėl vartotojai nėra priversti išlaidauti. Tokių nemokamai skelbimus leidžiančių talpinti portalų mūsų šalyje yra ne vienas. Tokie skelbimų tinklapiai leidžia nesunkiai surasti pardavėjus ar pirkėjus, o svarbiausia – nereikia tam skirti nė cento. Minėtame skelbimų portale siūlomas ne vienas privalumas, todėl jeigu užsiimate kažkokia prekyba ir ieškote klientų, tai pirmiausia siūlytume išbandyti būtent šį tinklapį. Be abejo, norintys gauti kuo daugiau potencialių pirkėjų, turėtų apsidairyti ir visuose kituose panašiuose nemokamų skelbimų portaluose.

Kas liečia „Dedu“ skelbimu portalą, tai čia kaip ir aiškus pagrindinis privalumas – vartotojai gali skelbimus dėti be jokių mokesčių. Paprastai tariant, didžiuosiuose skelbimų portaluose yra tokia tvarka – vartotojas, norintis patalpinti skelbimą, turi sumokėti mokestį. Mokestis dažniausia būna mėnesinis. Tai reiškia, kad patalpinus skelbimą, jį reikia patvirtinti sumokant tam tikrą nurodytą sumą. Dažniausiai skelbimo talpinimo kaina nurodoma už mėnesį, o kituose portaluose galima mokėti ir kas savaitę. Kai skelbimas jau patvirtinamas, lieka laukti pirkėjų, o pats skelbimas išlieka mėnesį laiko. Po mėnesio jo autoriui ateina pranešimas, kad jo skelbimo galiojimo laikas baigėsi, todėl norint jį vėl publikuoti, pinigus tenka mokėti dar kartą.

Visiškai kitokia situacija yra su nemokamais skelbimais. Pirmiausia, skelbimą jūs rašote įprasta tvarka – nurodote ką parduodate ar ką siūlote, nurodote miestą, nurodote kainą. Tada jums skelbimą lieka tik patvirtinti vieno mygtuko paspaudimu. Tai reiškia, kad surašius visus skelbimo duomenis, jums nebereikia nieko daryti – jūsų skelbimas patvirtinamas iš karto ir jokių pinigų nemokate.

Kitas svarbus apsektas yra tai, kad tokiuose portaluose įprastai nėra šalinami jokie skelbimai. Aiškiau kalbant, tokie skelbimai yra prilyginami turiniui, todėl portalų administratoriams nėra prasmės skelbimus trinti. Jūsų skelbimas gali išlikti neribotą laiką, o jis dings nebent tuo atveju, jeigu patys jį pašalinsite.

„Dedu“ skelbimai tuo ir pasižymi – jie visiškai nemokami, o vartotojai gali talpinti neribotą jų kiekį be jokių galiojimo laiko apribojimų.

Parašykite komentarą