Drabužių spintos atnaujinimas – ieškom naujos suknelės

543000_463120127037686_473577932_nPagaliau prisiruošus išrausti savo spintą, supratau, kad privalau atsinaujinti savo sukneles. Natūralu, kad amžiui keičiantis, keičiasi ir skonis suknelėms.

Kuomet buvau vaikas, mama mane rengdavo suknelėmis, kurios primena tas sukneles iš pasakų, kuriomis nuolat vilkėdavo princesės ir karalienės, rožinės, gelsvos, žydros, įvairiausių pastelinių spalvų, pūstesnės, su kaspinu nugaroje, atrodydavau kaip maža princesė, visi taip sakydavo, o ir pačiai jos labai patiko. Juk vaikystėje visos norėjome būti princesėmis, argi ne taip?

Laikas bėga nepastebimai greitai, nejučia iš mažos princesės išaugo dėmesį mėgstanti paauglė. Kas geriausiai atkreipia aplinkinių dėmesį? Be abejonės, apranga. Pastelines spalvas, keitė ryškios, iššaukiančios spalvos, o suknelės ilgis darėsi vis trumpesnis, neliko jokių kaspinėlių, gėlyčių ir mergaitiškų segtukų, vietoj to – ryškūs, akys traukiantys aksesurai – auskarai, karoliai, diržai. Dėmesio sulaukiau ir tai buvo svarbiausia.

Kuomet pradėjau eiti į universitetą, nebebuvau tokia drąsi, drabužiai pasidarė paprastesni, patogesni, o ir pačios skonis visai kitas, bet vis tiek dar paaugliškas, tik paprastesnės, nebe maištaujančios paauglės. Ir štai aš dabar, baigusi universitetą, suaugusi moteris, su pilna spinta paaugliškų suknelių ir nesuprantanti, kaip to nepastebėjau anksčiau. Nei į darbą, nei į miestą su tokiomis nebeišeisi. Tad taip, leidžiuosi į naujų suknelių medžioklę.

Tiesa, niekur toli neinu, tik prie savo kompiuterio. Čia pasitelkusi visagalį internetą nusprendžiu papildyti savo spintą keliais mygtukų paspaudimais. Net nusistebiu, kiek daug internetinių parduotuvių dabar prisikūrę. Dabar daug patogiau ir greičiau, nei tuomet kuomet buvau paauglė. Tada, pamenu, vaiksčiodavome visos vienodos, prisipirkę tų pačių suknelių iš vietinės drabužių parduotuvės. Tuomet dar niekas net negalvojo, kad ateis tokie laikai, kad pirksime sukneles internetu. Panaršau keliuose puslapiuose, lietuviškuose, po to užsienietiškuose, prisirengu gal dvidešimt suknelių ir nežinau, kurias pirkti pirmiausia. Visos tokios gražios, visos skirtingos, visos įdomios ir, be jokios abejonės, visų noriu! Išsisaugau visas nuorodas ir perku po vieną periodiškai, palepindama ir apdovanodama po sunkios darbo savaitės. Tikiuosi, tilps visos į mano mažytę spintą.

 

Parašykite komentarą