Kaip rinktis drabužius, jog būtų galima visam laikui atsisveikinti su “nėra ko apsirengti” problema

drabužiaiSpinta lūžta, o apsirengti eilinį kartą nėra kuo…Primenant šią situaciją, ne tik pašiepiamos moterys. Deja, tai – problema, kankinanti dažną dailiosios lyties atstovę, kiekvieną rytą ieškant tinkamo drabužių derinio į darbą ar į savaitgalio susitikimą su draugais. Sprendimas – ne lengvas, bet pasiekiamas. Visi drabužiai privalo būti perkami prieš tai įvertinus, ar jie – tikrai reikalingi bei tinkami.

Nauji garderobo formavimo įpročiai – laiko, pastangų, o kartais ir “perlipimo” per save reikalaujantis procesas. Pradėkime žengdami mažus žingsnelius…

Pažiūrėkime, ką turime spintoje: gerus palikime, blogus – išmeskime

Dėl rūbų gausos kraštutiniais atvejais gali griūti spintų lentynos bei virsti durys. O dažniausiai tiesiog gaištamas bereikalingas laikas bandant išsitraukti tinkamą rūbą ir kažką suderinti tarpusavyje. Tokie bandymai neretai baigiasi nesėkme: arba atvaizdas veidrodyje netenkina, arba tiesiog apsirengiama panašiai, kaip vakar, užvakar, prieš savaitę…Savo dienotvarkėje skirkite kelias valandėles generalinei spintos revizijai. Nudėvėti, per dideli ar maži, suplyšę, seniai iš mados išėję ar tiesiog šimtą metų (juokaujame, užtenka ir vienerių metų) dulkėję drabužiai išmetami arba atiduodami tiems, kam jie išties reikalingi. Likusius reikėtų suskirstyti pagal pageidaujamą klasifikaciją: rūšis, spalvas, sezonus, paskirtį ir panašiai. Gal ir sunku patikėti, jog, turint mažesnį rūbų kiekį, galima greičiau apsirengti ir stilingiau atrodyti!

Įsigykime trūkstamų, tarpusavyje derančių rūbų

Pasidarykite sąrašą, kokie rūbai konkrečiai reikalingi, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos siaurėjančios kelnės, balti marškiniai ilgomis rankovėmis ir panašiai. Rekomenduojama rinktis neutralias, nesunkiai tarpusavyje derančias spalvas – baltą, juodą, pilką, bei keletą mėgiamų ryškesnių. Derėtų pasirūpinti ir stilingais aksesuarais, kokybiška rankine bei batais.

Apsipirkinėkime protingai

Reikia “užsiauginti storą odą”, jog būtų galima atsilaikyti pagundai pirkti iš nevilties nieko neradus, pirkti norint pasikelti nuotaiką, pirkti, nes pigu ir panašiai. Tokių spontaniškų apsipirkimų metu įsigyti drabužiai, tikėtina, gulės lentynoje, sarkastiškai primindami apie veltui išleistus pinigus…Idealu, jog rūbų įsigyjamas būtų įgyvendinamas per du etapus. Pasimatavus dėmesį patraukusį rūbą, grįžtama namo, gerai apgalvojama, ar man jo tikrai reikia, įvertinus, ar pastarasis derės prie turimo garderobo. Jei po kelių dienų noras išlieka toks pats stiprus, galima drąsiai atverti piniginę.

Parašykite komentarą