Estetinis plombavimas – sveika ir graži šypsena

rstetinis plombavimasJeigu iškilo problemos su dantimis, nereikia galvoti, kad nebėra jokių išeičių galinčių išsaugoti natūralius dantis. Nors šiuo metu net ir visiškas dantų netekimas nereiškia, kad teks gyventi be šių burnos organų, tačiau žmonės stengiasi kiek tik įmanoma išsaugoti savo natūralius dantis. Estetinis plombavimas – viena iš išeičių. Naudojant specialias technologijas bei medžiagas atkuriamas sugadintas danties paviršius. Svarbiausia, kad tuomet dantis atrodo ne tik gražiai, tačiau tuo pačiu ir funkcionaliai atlieka jam paskiriamus darbus.

Savo sudėtimi estetinė plomba primena natūralią. Tai tik rodo, kokia ji yra atspari ir naudinga. Tuo pačiu ji užkerta kelią tolimesniam karieso formavimuisi, taigi dantys ilgą laiką išlieka ne tik gražūs, tačiau tuo pačiu ir sveiki. Svarbu ir tai, kad parenkama tokios spalvos plomba, kad kuo labiau primintų natūralią.

Profesionalai visada stengiasi maksimaliai išnaudoti natūralus danties audinių, kad ir pats dantukas būtų kuo natūralesnis. Paprasčiausiai stengiamasi jį išsaugoti, o ne kuo intensyviau sudailinti ir vėliau plombuoti. Naudojant modernias priemones užtikrinama danties kokybė, maksimalus funkcionalumas bei atsparumas ligoms. Svarbiausia, kad jau pačioje danties plomboje yra medžiagų, kurios padės apsisaugoti nuo ligų. Tuo pačiu gydytojas rekomenduos valymo priemones. Estetinis plombavimas – geriausia išeitis norintiems gražios šypsenos, tačiau tuo pačiu išlaikant natūralius dantukus.

Dantistas Kaune estetinį plombavimą atliekama labai kruopščiai ir detaliai, kadangi taip stengiamasi sluoksnis po sluoksnio atkurti visą danties struktūrą. Būtent todėl pacientai yra labai patenkinti suteikiamomis paslaugomis, kadangi pats dantis, kiek tik įmanoma išlaikomas sveikas ir gražus.

Svarbiausia pasirinkti tokią kliniką, kurioje paslaugos būtų suteikiamos taip, kaip jums tiktų labiausiai. Kadangi Lietuvoje yra laba daug vietų, kur teikiamos tokios paslaugos, lyginant skirtingus variantu pavyks atrasti labiausiai tinkamą. Svarbiausia nelaukti, kol problema taps labai aktuali. Kuo anksčiau susirasite kliniką, tuo skubiau procedūra bus suteikiama ir galėsite džiaugtis nuostabia šypsena.

Kuomet dar turite nuosavus dantis – visais įmanomais būdais pasistenkite juos išlaikyti. Šiuolaikinės technologijos suteikia tokias galimybes.