Galimybės jaunam verslui

kreditas internetuNeretai kreditas internetu gali būti geresnio, naujo gyvenimo pradžia, dar vienas puslapis. Nors atrodo, kad tarsi dedame žingsnį atgal ir skolinamės, tačiau iš tiesų paskola vardan savo ateities ir gerovės nėra kažkas negero. Jaunas verslas negali atsirasti iš niekur ir būtent imti kreditą internetu gali būti labai palankus būdas pradėti kažką ne visai nuo nulio. Žinoma, yra ir kitų būdų gauti investicijų pradžiai. Aptarkime viską iš eilės.

Paskola gali būti visko pradžia

Taigi, kreditas internetu būtų turbūt pats paprasčiausias būdas gauti pinigų verslo pradžiai. Kodėl paprasčiausias? Nes užtruks 10 minučių ir pinigai bus jūsų. Tačiau šį metodą verslus jaunimas pasirinks paskutinį, kadangi paskolos internetu yra brangus malonumas. Reikės grąžinti su nemažomis palūkanomis, net jeigu tai tik kreditas internetu iki 1000 eurų. Visgi, reikės galvoti apie tai, kad grąžinsite gal net dvigubai daugiau. Kita vertus, ne kiekvienas žmogus turi kitų sąlygų ir galimybių gauti pinigų verslo pradžiai, o jų reikia. Ir internetinis kreditas imamas ne šiaip pramogoms, o investicijoms, tikintis, kad pinigai bus susigrąžinti su grąžą. Tad, jeigu kiti būdai nepadeda, galbūt jūsų genialią verslo idėją įgyvendinti ir padės būtent tokios formos paskolos.

Galima kombinuoti su Darbo Biržos subsidija

Kitas pasirinkimas: tai subsidijos, padedančios remti jauną verslą iki 29 metų. Tiksliau, žmones, kurie nori sukurti sau savarankišką darbo vietą. Jiems subsidija gali padėti įsigyti reikiamą įrangą, techniką, ir tai gali būti puikus būdas gauti tai, ko tau reikia pirmai pradžiai. Žinoma, subsidija turi nemažai įvairių įsipareigojimų ir gali tekti grąžinti ją, jeigu verslas nesiseks ar net bankrutuosi anksčiau laiko. Kita vertus, paprastai subsidijos yra suteikiamos tuomet, kai tikima verslo idėja ir ji atrodo kaip suteiksianti apčiuopiamos naudos. Štai paskolos internetu be uzstato turės būtinai būti grąžintos, ar tau pavyks verslą sukurti, ar ne. O subsidija, praėjus 3 metams nuo jos naudojimo, gali būti ir negrąžinta.

Ieškoti rėmėjų

Dar vienas logiškas patarimas: kaip gauti pinigų verslo pradžiai, jeigu jau žinai viską apie subsidijas ir kaip veikia paskola internetu, tai dar galima ir ieškoti rėmėjų, kurie padėtų gauti tai, ko nori. Pavyzdžiui, galima naudotis sutelktinio finansavimo platformomis, tokiomis kaip kickstarter, todėl galima pinigų gauti tiesiog iš ten. Be to, dar galima tikėtis ir pinigų iš kitur, pavyzdžiui, tiesiog teikiant savo idėjas ambasadoms, politikams ar verslui, kuris vėliau galėtų tapti partneriu. Galiausiai, yra žmonių, kurie turi pinigų ir sutinka skirti savo pinigus geriems projektams, kartu iškart įgydami tokių naujų įmonių akcijų. Todėl reikia pamąstyti, kodel rinktis kredita internetu, kodėl rinktis subsidiją ar kodėl rinktis atskirus rėmėjus. Kiekvienam verslui ir jį vykdančiam asmeniui gali atrodyti skirtingai.

Kada verta išdrįsti rizikuoti ir eiti į priekį

Dažnas žmogus bijo kažką padaryti, klausinėja visų nuomonės, bandydamas suprasti, ar tai, ką jis sugalvojo, yra gera ar bloga idėja. Bet iš tikrųjų, nereikėtų visą laiką taip bijoti. Kažkas juk kažkada turi prisiimti riziką ir daryti tokius dalykus, kurie arba išsipildytų, arba ne. Jeigu nerizikuoji, negeri šampano. O jeigu jau kažką pradedi daryti – tai nebijok ir eik kaip ledlaužis. Galėsi gauti tai, ko nori, galėsi įgyvendinti savo svajones ir sukurti tokį verslą ar tokią organizaciją, apie kurią svajojai, o juk dirbti savo versle yra geriausia.

Parašykite komentarą