Kelionė po Vokietiją

Heide parkasIlgai dvejojau, ar verta keliauti į Vokietiją. Šios šalies dar nesu aplankęs, tačiau, kaip teigia žiniasklaida, padėtis šiuo metu ten ne pati geriausia. Mat gausybė pabėgėlių atrodo pavojingi ir netramdomi. Įdomu, kaip ten iš tikrųjų? Vienas dalykas man padėjo apsispręsti, ar keliauti – tai 9 eurus kainuojantys autobuso bilietai į Berlyną ir atgal. Kaip gi gali nepirkti tokių bilietų ir nekeliauti? Aš negalėjau. Taigi kelioms dienoms išvykau į Vokietiją.

Pirmąją dieną nusprendžiau praleisti Berlyne – šis miestas toks didžiulis, kad jam kone savaitės reikia apvaikščioti ir pamatyti įdomiausius dalykus. Tačiau aš daug laiko neturėjau – ketinau pamatyti taip visų rekomenduojamą Heide parką. O iki jo – dar 300 kilometrų kelio. Susiradau autobuso bilietus į Brėmeną ir iškeliavau. Tiesa, atskirai verta paminėti ir keliones autobusu – ilga kelionės iš Vilniaus į Berlyną buvo baisiai nepatogi. Na niekaip nesugebu įsitaisyti tam autobuse ir patogiai pamiegoti. Manau, kad daugiau autobusu nekeliausiu tokių atstumų.

Taigi – Brėmenas – nedidelis miestas, tačiau garsus savo Brėmeno muzikantais. O ir šiaip toks visai nieko. Na bet ką aš čia, skubu į populiarųjį Heide parką! Susimoku gana daug už bilietą ir štai aš jau jame! Pilna atrakcionų! Pradėsiu, žinoma, nuo amerikietiškų kalnelių. Tokių Lietuvoje neturime, tad ir nesu jų niekad bandęs, tik per filmukus matęs kaip ten visi rėkia ir spiegia juose. O rėkti išties buvo ko – na, aš žinoma susivaldžiau, tačiau buvo išties baisu suktis aukštyn kojom. Atrodo, viskas kaip ir saugu, bet vis tiek laikaisi iš visų jėgų įsikibęs traukinuko…

Parkas tikrai man paliko didelį įspūdį. Tad jei kas turėjote mintį ar jį aplankyti – važiuokite, Heide parkas tikrai jums paliks dar ilgai neišdildomus įspūdžius. Negailėkite jam pinigų, jei mėgstate atrakcionus, tikrai norėsite išbandyti viską, kas čia yra!

Parką aplankiau, Brėmeną pamačiau. Rytoj vakare – autobusas į Vilnių, tad nieko nelaukęs sėdų į autobusą, keliaujantį į Berlyną ir kupinas įspūdžiu užsnūstu. Mane pažadina nepažįstamas vokietis, sakydamas, kad jau atvykome. Turbūt tai pirmas kartas kai pavyko visai kokybiškai nusnausti. Kitą dieną susirandu savo autobusą ir traukiu namo. Ši kelionė tikrai buvo verta 9 ir daugiau eurų ir tikiuosi ją pakartoti.

Parašykite komentarą