Pigios ir brangios padangos internetu: ką pasako kaina?

padangos internetuKiekvienas vairuotojas žino, kad kokybiškos padangos – svarbus saugumo rodiklis, užtikrinantis sklandų važiavimą automobiliu. Vis dėlto, dažna problema – noras sutaupyti, t. y. padangos internetu siūlo gana platų pasirinkimą – pirkėjas gali įsigyti tiek pigesnius, tiek brangesnius gaminius. Ekspertai sutinka – ne visada didelė kaina lemia aukščiausią kokybę, tačiau kur kas labiau rizikuojame mokėdami centus.

Vertindami padangų kokybę, visų pirma turite prisiminti, kad ne viskas matuojama pinigais. Jei kalbame apie savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, neturėtume apsiriboti keliais sutaupytais eurais. Galiausiai, ekspertai ragina atkreipti dėmesį į dažniausiai užmirštamą aspektą – tinkamai parinktos ir kokybiškos padangos užtikrina kur kas mažesnes kuro sąnaudas. Čia verta prisiminti ir tikslesnį transporto priemonės valdymą bei tolygų automobilio stabdymą. Kitaip sakant – nors padangos internetu stebina savo pasirinkimo galimybėmis, abejotinos kokybės ir nežinomo gamintojo produkcijos turėtumėte atsisakyti apie tai net nesvarstydami.

Ekspertai pažymi, kad dažna pirkėjų klaida – padangų pasirinkimas pagal jų išvaizdą, paprastai – protektoriaus gylį. Iš tiesų pati svarbiausia informacija susijusi su padangos karkasu, protektoriaus gumos mišiniu. Kitaip sakant, pigios, tačiau dailiai atrodančios padangos gali gerokai nuvilti – vairuodami tokią transporto priemonę nesijausite saugūs, o pats automobilis nebus tinkamai eksploatuojamas. Kokybiškos padangos išbandomos daugelyje situacijų, t. y. gamintojai siekia užtikrinti, kad pirkėjas turės aukščiausios klasės produktą, garantuojantį efektyvų stabdymą net ir esant sudėtingoms oro sąlygoms. Be to, kokybiškų padangų gamybai naudojami ypač brangūs komponentai, todėl natūraliai tokios padangos internetu kainuoja kiek brangiau už prastesnės kokybės analogus.

Konkrečių padangų pasirinkimas priklauso nuo daugybės atskirų techninių rodiklių. Be to, labai svarbu įvertinti oro sąlygas – žiemai naudojamos aukštos kokybės žieminės padangos, vasaros metu – vasarinė produkcija. Beje, čia daugelis vairuotojų nori sutaupyti, rinkdamiesi universalias padangas. Deja, toks sprendimas kelia abejonių. Iš tiesų, universalios padangos labiau tinka užsienio valstybėms, pasižyminčioms mažesne oro temperatūrų kaita, tuo tarpu Lietuvoje važiavimas universaliomis padangomis yra paprasčiausiai nesaugus. Daug klausimų kelia ir restauruotos padangos – ekspertai teigia, kad šis sprendimas tinka tik senesniems automobiliams, kadangi naujesni modeliai yra pernelyg jautrūs, t. y., jei važinėsite prastomis padangomis, greičiausiai turėsite rimtų problemų su pakaba. Apskritai, jei nusprendėte ieškoti naujų padangų, turėtumėte pasitarti su šios srities profesionalais, kurie įvertinę konkretaus automobilio techninius duomenis ir jūsų vairavimo įpročius, padės priimti objektyviausią sprendimą.

Parašykite komentarą