Plastinės chirurgijos kainos – randų naikinimas: nuo ko priklauso?

plastine chirurgijaYra dalykų, apie kuriuos žmonės visada drovisi kalbėti. Tarp jų – ir lytiškai plintančios ligos, ir anomališki susirgimai, ir įvairūs kūno defektai. Dar vienas dalykas – randai. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau kone kas 4 žmogus turi randų, o nemaža dalis jų – užima ypač nemažus plotus ir yra lengvai pastebimi. Beje, pastarųjų kilmė būna labai įvairi: vieni likę po nudegimų, kiti – po traumų; treti – įvairių susirgimų pasekmė. Vis dėlto, kad ir kokia bebūtų rando kilmė, galima pranešti džiugią žinią – šiandien plastinė chirurgija yra pažengusi tiek, kad gali panaikinti randus. Taigi, belieka tik susirasti puikų šios srities specialistą ir atlikti procedūrą, po kurios, galėsite džiaugtis kur kas gražesne bei sveikesne kūno oda. Beje, apie tokią procedūrą galima kalbėti labai daug, o vienas labiausiai dominančių dalykų yra jos kaina. Įdomu tai, kad plastinės chirurgijos kainos yra labai kintantis dalykas, todėl, jei žinosite, kokie veiksniai daro tam įtaką, savo biudžetą planuoti bus kur kas paprasčiau.

Rando dydis
Rando dydis – vienas iš veiksnių, nuo kurio priklauso, kokia bus paslaugos kaina. Nesunku pastebėti, kad kuo didesnį plotą randas užima, tuo daugiau kainuos paslauga. Kita vertus, nereikia iš anksto nusiteikti blogam scenarijui: net ir tuo atveju, jei randas užima ištiesų nemenką plotą, neriekia galvoti, kad paslaugos kaina tikrai bus labai aukšta, atminkite, kad tik įvertinus visus veiksnius, galima nustatyti bendrą paslaugos kainą.

Rando gylis
Ir nors kalbant apie randus, paprastai yra susimąstoma tik apie jų dydį (užimamą plotą), būtina paminėti ir kitą matmenį. Tai – gylis. Nors paprastai šis rodiklis labai dažnai būna ypač vienodas, ekspertai, atlikę rando apžiūrą, neretai nustato skirtingą gylį. Savaime suprantama, pašalinti gilesnį randą yra sudėtingiau, tad ir procedūra kainuoja brangiau.

Gijimo laikotarpis
Nuo šios procedūros kainos yra neatsiejamas ir dar vienas dalykas. Tai – gijimo laikotarpis, kuris iš jūsų pareikalaus tam tikrų išlaidų. Kuo sudėtingesnė operacija, tuo ilgesnis ir sudėtingesnis gali būti gijimo laikotarpis.

Klinikos įkainiai
Kiekviena klinika, kuri teikia tokio pobūdžio paslaugas, nustato, koks bus kiekvienos iš jų įkainis. Ne išimtis yra ir randų šalinimo procedūra – skirtingose klinikose šios procedūros įkainiai gali būti skirtingi ir tai yra vienas iš veiksnių, kuris lemia bendrą šios paslaugos kainą.

Taigi, jau sužinojome, kokie veiksniai turi įtakos šios paslaugos kainai. Na, o ką daryti tiems, kuriems jau buvo atlikta rando apžiūra ir, įvertinus visus veiksnius, nustatyta procedūros kaina pasirodė pernelyg didelė? Tokiu atveju visada verta prisiminti, kad nemaža dalis klinikų siūlo puikią išeitį – atsiskaitymą už suteiktą paslaugą išsimokėtinai. Tai reiškia, kad randas yra pašalinamas, o už paslaugą mokama tik po to, ir tik dalimis. Esant tokiai išeičiai, planuoti savo pajamas bei išlaidas gerokai lengviau – galite patys nuspręsti, kokio dydžio įmokomis atsiskaitysite už paslaugą. Galimybė atsiskaityti už suteiktą paslaugą išsimokėtinai, visada yra aptariama dar prieš procedūrą.

Parašykite komentarą