Pokerį žaidžiate ilgai, tačiau negalite pasigirti gerais rezultatais?

Pokerio taisykles

Kasdien internetiniuose pokerio kambariuose praleidžiant bent keletą valandų ir tai praktikuojate jau ne vieną mėnesį, tačiau nesulaukite norimų rezultatų ir savo žaidimą galite pavadinti pakankamai prastu? Tuomet turite suprasti, kad žinoti pokerio taisykles – nepakanka. Tą patį galima pasakyti ir apie kelių valandų žaidimą kasdien. Nemanykite, kad tik sėdėdami prie pokerio stalo ir statydami savo sunkiai uždirbtus pinigus, jūs galite tapti puikiais pokerio žaidėjais. Geram ir pelningam žaidimui reikia kur kas daugiau pastangų ir laiko.

Būtent todėl profesionalių pokerio žaidėjų pasaulyje yra labai nedaug. Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti priešingai – visuomet reikėtų profesionalų skaičių palyginti su visais likusiais pokerio žaidėjais. Galbūt esate girdėję, kad aktyviai pokerį žaidžiančių žmonių pasaulyje yra daugiau nei šimtas milijonų. Lyginant šiuo skaičius matyti, kad tų, kurie tikrai išmano visas pokerio žaidimo subtilybes ir moka priimti teisingus sprendimus – nėra daug. Dėl šios priežasties kiekvienas pokerį pradedantis žaisti žaidėjas turėtų lygiuotis į tuos, kurie yra geriausi ir kurie šiandien jums gali pateikti savo puikius pasiektus rezultatus.

Turbūt jau supratote, kad kalbame apie pokerio mokymus, be kurių daugumai žaidėjų yra ganėtinai sudėtinga prasiskinti kelią į profesionalaus pokerio pasaulį. Taip, supratote teisingai – profesionalus pokeris skiriasi nuo to, kuris žaidžiamas pačių mažiausių limitų pokerio kambariuose. Dažniausiai tokius limitus renkasi pradedantys žaidėjai, kurie bijo rizikuoti didesnėmis pinigų sumomis, nes nepasitiki savo jėgomis. Jei prie tokio stalo atsiranda profesionalas, jam taip pat gali būti ganėtinai sudėtinga, nes įprastai nemaža dalis tinkamai žaisti nemokančių žaidėjų dažnai priima labai neapgalvotus ir neadekvačius sprendimus, kurie išbalansuoja tikrąją profesionalaus žaidimo pusiausvyrą.

Todėl galite pastebėti, kad didėjant pokerio žaidėjo patirčiai, didėja ir pokerio žaidimo stalų limitai. Kuo jie didesni – tuo didesnę patirtį turi pokerio žaidėjai. Jei iš karto pradėsite žaisti aukštų limitų žaidimuose, jūs tikrai negalėsite pasiekti sėkmės, nes žaisti bus pernelyg sudėtinga. Tuo tarpu, jei pradėsite nuo pradžių, jūsų žaidimas gali turėti kur kas didesnių perspektyvų.

Parašykite komentarą