Prezervatyvai – kaip naudoti?

PrezervatyvaiAr žinote, kodėl visuomet išlieka tikimybė, kad prezervatyvas nesuteiks jums norimos apsaugos? Manote, kad tai yra gamintojų problema? Tačiau prezervatyvų plyšimą ar kitokį pažeidimą dažniausiai įtakoja patys vartotojai, kurie nesilaiko net ir bazinių šių apsisaugojimo priemonių naudojimo taisyklių. Išmokus pagrindines prezervatyvų naudojimo taisykles, savo lytinį gyvenimą galime perkelti į kitą lygį – kupiną malonumo ir svarbiausia saugumo.

Kaip tinkamai užmauti prezervatyvą?

  • Rinkitės tik tokius prezervatyvus, kurie atitinka jūsų penio dydį. Jei dėl tam tikrų neobjektyvių priežasčių pasirinksite per mažus ar per didelius prezervatyvus, nesitikėkite, kad jie jūsų lytinių santykių metu apsaugos jus nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų. Prezervatyvai turi būti tinkamo dydžio – tik tokiu atveju sumažės tikimybė, kad jie suplyš ar nuslys.
  • Prezervatyvo pakuotę atidarykite abiem rankomis. Galbūt nustebsite, tačiau nemaža dalis vartotojų tai daro pasitelkdami savo dantis. Tačiau nė nereikia sakyti, kuo tokia praktika gali baigtis. Tai vienas iš greičiausių būdų pažeisti prezervatyvą. Be to, kai norite atplėšti prezervatyvo pakuotę – plėškite pakuotės šoną. Niekada neplėškite per pakuotės vidurį.
  • Iš anksto išsiaiškinkite, kuri pusė yra vidinė, o kuri išorinė. Nemanykite, kad jos abi yra vienodos. Jei prezervatyvą bandysite mauti išvirkščia puse, to padaryti nepavyks. Be abejo, tokiu būdu jį taip pat galite lengvai pažeisti.
  • Prezervatyvą uždėję ant savo penio, turėtumėte įsitikinti, kad jo viršūnėlėje nėra palikta oro. Tuomet atsargiai, naudodami savo pirštų pagalvėles, užmaukite jį ant viso penio, t.y. iki pačios jo apačios.
  • Kai lytinis aktas yra labai intensyvus, o moters lytiniai organai nėra pakankamai sudrėkę, tuomet taip pat didėja rizika, kad prezervatyvas bus pažeistas. Tokiais atvejais specialistai rekomenduoja naudoti lubrikantus – žinoma, tik tuos, kurie yra suderinami su prezervatyvais.

Nors atrodo, kad šie patarimai yra elementarūs ir turėtų būti savaime suprantami, vis dėlto kai kurie vartotojai susiduria su įvairiais nepatogumais. Todėl nemanykite, kad prezervatyvus galite naudoti taip, kaip jums atrodo tinkamiausia – visuomet reikėtų atsižvelgti į gamintojų pateikiamas instrukcijas.

Parašykite komentarą