Siūlomų baldų įvairovė – kas geriau, spinta ar drabužinė

drabužinėKiekvienuose namuose nemažai vietos užima drabužiai, avalynė, įvairūs aksesuarai ir kitokie rakandai, kuriuos paprastai dedame ir laikome lentynose, stalčiuose ir spintose. Tad visada labai svarbu gerai apgalvoti, kur mes visa tai sukrausime ir kas gi tam geriau tikrų – spinta ar drabužinė.

Atskira patalpa rūbams laikyti – drabužinė – tai visų moterų ir interjero dizainerių svajonė. Drabužinė iš tiesų labai patogi: joje galima sutalpinti daug daugiau rūbų, nei įprastoje, kad ir didžiulėje, spintoje. Drabužinėje visi daiktai bus po ranka ir gerai matomi. Čia iš karto galima ir persirengti, nesirūpinant savo privatumu. Didelis drabužinės privalumas – tai, kad namų nereikia apkrauti didžiulėmis spintomis, viską laikant drabužinėje, namų interjere gali vyrauti tik lengvi baldai.

Pagrindinis drabužinės minusas: jai reikia tinkamos vietos – daug daugiau nei spintai. Juk drabužinėje ne tik sukabinamos lentynos ir pakabos, tačiau įrengiama ir erdvė priešais. Tad surasti tinkamą vietą bute paprastai labai sunku. Jeigu manote, kad jūsų namuose būtinai turi būti įrengta drabužinė ir svarstote dėl 3 kvadratinių metrų laisvos erdvės, žinokite, toje vietoje geriau suprojektuoti spintą. Tas pats ir tuo atveju, jeigu numatomos patalpos plotis mažiau kaip 2 metrai.

Kita vertus, nuosavame name arba didžiuliame bute, kur daug laisvos erdvės, būtų tiesiog nesuprantama, kodėl neįrengta drabužinė ar net dvi. Jeigu yra erdvės, drabužinę galima įrengti įvairiose namų vietose, pavyzdžiui ilgas koridorius, kuriame nėra durų, puikiausiai gali tarnauti kaip drabužinė. Ją ypač patogu įrengti praėjime tarp miegamojo ir vonios kambarių – toks išdėstymas labai funkcionalus. Drabužinę taip pat galima įrengti netgi palėpėje – paprastai tai būna ne itin patogi namų vieta, tad joje sukrauti ir laikyti drabužius – puiki idėja.

Žinoma, galbūt visada galima surasti vietos drabužinei, pavyzdžiui, atskyrus dalį miegamojo erdvės. Tačiau, ar tai tikrai būtina? Juk erdvi spinta stumdomomis durimis per visą sieną gali būti kur kas praktiškesnis problemos sprendimas. Nusiminti, kad savo namuose neatrandate vietos drabužinei, tikrai neverta. Didelė ir talpi spinta iki pat lubų pasižymi savais privalumais. Ji užima mažiau vietos, mažiau kainuoja. Be to, šiuolaikinė baldų įvairovė leidžia spintas pasirinkti pagal norimą dizainą ir spalvas, tad spinta netgi gali tapti puikiu interjero akcentu.

Parašykite komentarą