Skaniausi dienos pietūs

Restoranas Nabi

Darbo dienomis paprastai ieškau, kur galima būtų papietauti. Dažniausiai pasirenku tas maitinimo įstaigas, kurios yra arčiausiai darbovietės, tačiau kartais pasižvalgau, kokie restoranai įsikūrę ir kiek toliau. Vakar mano pasirinkimu tapo restoranas Nabi, kuriame lankiausi pirmą kartą. Nors šis restoranas yra kiek atokiau nuo mano darbovietės, tačiau tikrai nesigailiu, kad nusprendžiau apsilankyti būtent čia.

Pirmas restorano įspūdis buvo tikrai neblogas: patiko jaukus, paprastas, tačiau kartu ir elegantiškas interjeras, bei profesionalus aptarnavimas. Dienos pietums buvo siūloma rinktis iš daugiau nei dvidešimties siūlomų patiekalų. Dauguma jų yra Azijos virtuvės patiekalai, tačiau buvo siūloma rinktis ir iš kelių europietiškos virtuvės patiekalų: vištienos salotų bei vištienos kepsnio su sūrio padažu. Kadangi čia daugiausiai siūlomų patiekalų yra azijietiški,pamaniau, kad tikrai reikėtų paragauti vieno jų.

Esu įpratusi, kad dienos pietums siūloma paragauti vieno iš dviejų ar trijų patiekalų, tad mane tikrai nustebino siūlomų valgių gausa. Nusprendžiau užsisakyti menkės kepsnelius su saldžiarūgščiu padažu, o mano kolegos pasirinko kiaulieną su bambukais ir grybais bei vištieną su sezamais. Ilgai laukti neteko, kol padavėja atnešė mūsų užsakytus patiekalus, ir, turiu pasakyti, kad patiekalų porcijos buvo tikrai nemažos. Patiekalų kainos šiame restorane svyruoja nuo 3 iki 4 eurų, ir šiandien tikrai gana sunku rasti tokių restoranų, kurie pasiūlytų tokias nedideles patiekalų kainas.

Kuomet restoranai siūlo patiekalus gana nedidelėmis kainomis, neretai į tai žiūrima gana įtariai, tačiau pasirinkus šį restoraną tikrai neteks nusivilti. Mano pasirinktas patiekalas buvo tikrai puikaus skonio, ir taip pat teko paragauti ir kolegų užsisakytų patiekalų. Kadangi čia dar tikrai yra k ą paragauti, manau, kad artimiausiu metu čia vėl apsilankysime, nes patiko ne tik puikus maisto skonis, bet ir tai, kad šiame restorane neužtrukome pernelyg ilgai: restorane praleidome maždaug 40 minučių, taigi, spėjome papietauti per valandą, nes iki restorano teko maždaug 10 minučių pavažiuoti automobiliu.

Nors dažniausiai nusprendžiame rinktis tokius restoranus, kurie yra arčiausiai darbo vietos, tačiau pietų metu gana dažnai tenka palaukti, kol atsilaisvins staliukas, ir taip pat neretai patiekalų tenka luktelėti pusvalandį ar dar ilgiau. Taigi, kartais sugaištame daugiau nei valandą, ir tuomet tenka kiek padirbėti ir pasibaigus darbo valandoms. Stengiamės, kad taip nenutiktų, ir dairomės tokių vietų, kuriose būtų galima pavalgyti greičiau.

Restoranas Nabi tikrai pateisino mūsų lūkesčius, nes čia pavalgėme iš tiesų labai greitai, ir nereikėjo baimintis, kad pietausime ilgiau nei valandą. Šią vietą tikrai rekomenduočiau visiems, kurie norėtų skaniai ir greitai papietauti, ir tam neišleisti pernelyg daug pinigų. Turiu pripažinti, kad renkantis restoraną neretai atkreipiame dėmesį ir į tai, kokios yra patiekalų kainos. Nors gali atrodyti, kad kainų skirtumas yra gana nedidelis, tačiau per mėnesį gali susidaryti tikrai nemenka pinigų suma. Taigi, šis restoranas gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, jei yra norima sutaupyti pinigų.

Man patiko ir tai, kad pietaujantiems yra siūloma vos už 60 centų užsisakyti juodos kavos arba arbatos. Daugumoje restoranų už gėrimus tenka mokėti vos ne tiek pat, kiek ir už pačius dienos pietus, todėl kavą ar arbatą gana dažnai nusprendžiame gerti tuomet, kada jau grįžtame į darbo vietą, tačiau taip sugaištame dar daugiau laiko.

Restorane Nabi siūlomus dienos pietus tikrai galėčiau pavadinti skaniausiais, kuriuos teko valgyti pastaruoju metu. Nemažai restoranų po euro įvedimo ženkliai pakėlė kainas, tad teko atsisakyti kai kurių jau pamėgtų restoranų. Labai džiaugiuosi, kad atradome šį restoraną, nes čia dienos pietų kaina yra tikrai palanki, o jų skonis – tiesiog pasakiškas. Jei norite paragauti azijietiškų patiekalų, tai galite padaryti būtent šiame restorane, ir jums neteks išleisti daug pinigų. Jei jus domina europietiški patiekalai ar lengvi užkandžiai, tokie kaip salotos, čia taip pat galėsite rasti patiekalų pagal savo skonį. Šį restoraną tikrai rekomenduoju visiems pietaujantiems restoranuose, kurie neturi daug laisvo laiko, – jums tikrai neteks nusivilti restorano Nabi siūlomais valgiais, kurių dienos pietums siūloma iš tiesų nemažai ir tikrai palankia kaina.

Parašykite komentarą