Ką galima įsigyti Aukštaitijoje esančiuose nuomos punktuose?

Baidariu nuoma Aukstaitijoje

Vasaros metu į Aukštaitijos regioną plūstelį nemažai gamtos ir poilsio ištroškusių žmonių. Nuostabi gamta, miškai, ežerai, sutvarkytos poilsiavietės ir gausa siūlomų pramogų – visa tai traukia turistus iš visos Lietuvos. Čia teka įvairios upės ir upeliai, prie kurių galima ne tik smagiai praleisti laiką, pasimaudyti, pasidengti sutvarkytose pakrantėse ar įsikurti stovyklavietėje, bet ir patirti neišdildomų įspūdžių, pasisemti teigiamos energijos ir išmėginti ekstremalias pramogas. Viena ekstremaliausių siūlomų pramogų yra – plaukimas baidarėmis. Baidariu nuoma Aukstaitijoje tampa vis populiaresnė, nes žmonės vis dažniau nori išmėginti šį ekstremalų laisvalaikio praleidimo būdą.

Dažniausiai baidarių nuomos punktai kuriasi prie upių, tačiau jų taip pat galima rasti ir prie ežerų. Paprastai šiuose nuomos punktuose galite rasti ne tik baidarių, bet ir kitų valčių bei plaukimui reikalingų priedų. Beveik visuose Aukštaitijoje esančiuose baidarių nuomos punktuose rasite irklus, gelbėjimosi liemenes ir kitą apsauginę aprangą. Žinoma, ne visuose nuomos punktuose galite rasti tai, ko jums reikia, todėl prieš čia atvykstant reikėtų pasidomėti jų teikiamomis paslaugomis ir tų paslaugų kainomis. Visą jums reikiamą informaciją rasite interneto svetainėse. Paieškos laukelyje įveskite „baidarių nuoma Aukštaitijoje“ ir pamatysite įvairius skelbimus ir baidarių nuomos punktų svetaines, kuriose galėsite rasite visas nuomos sąlygas. Svarbiausia atvažiuokite tinkamai pasiruošę ir pasirūpinkite savo saugumu. Aukštaitijoje esančiuose baidarių nuomos punktuose galėsite rasti įvairių dydžių ir rūšių baidares. Kadangi baidarių rūšių yra labai daug, nuomos punktai siūlo pačias populiariausias ir labiausiai pritaikytas tam kraštui. Jei su baidare norėsite paplaukioti ežeru arba visiškai nesraunia upe, galėsite rinktis pramoginę arba, kitaip sakant, atsipalaidavimui skirtą baidarę. Šios būna vienos didžiausių ir patogiausių, nes jose gali tilpti nemažai žmonių, o pasiplaukiojimas jomis nereikalauja didelio fizinio pasiruošimo. Paprastai tai labai lengvai valdomos, negreitos ir ne itin manevringos baidarės. Jos dažniausiai yra naudojamos pažintiniems tikslams ir ramiam pasiplaukiojimui. Žinoma, šiuose nuomos punktuose taip pat rasite ir ekstremaliam sportui pritaikytas baidares. Paprastai jos būna trumpesnės, stabilesnės ir greitesnės. Svarbiausia jų savybė – manevringumas. Plaukdami sraunia upe turėsite pasistengti, jei norėsite išlaikyti baidarėje, todėl stabilumas ir manevringumas yra ypač vertinamos baidarės savybės.

Žinoma, baidarės nėra vienintelė Aukštaitijoje randama ekstremali pramoga, todėl, jei norite sužinoti daugiau, būtinai čia atvykite.

Parašykite komentarą